O Nas

W 1998 roku w Górze rozpoczęliśmy pracę otwierając Rodzinny Dom Pomocy Społecznej „Nasz Dom”. Zakład był niewielki, mieścił zaledwie pięciu mieszkańców, co pozwalało stworzyć atmosferę ciepłego domu, który jednocześnie zapewniał specjalistyczną opiekę pielęgniarską.

Z uwagi na duże potrzeby i deficyty medyczno – pielęgnacyjne społeczności z najbliższych okolic, w 2003 r. Janina Roszmann zdecydowała się na przekształcenie DPS w NZOZ „Nasz Dom” – Zakład Opieki Długoterminowej i Rehabilitacji – świadczący usługi również w ramach NFZ.

Profil jednostki skupia się na specjalistycznej opiece medycznej z zakresu opieki długoterminowej oraz rehabilitacji. W 2005 roku rozszerzono zakres usług – powstała poradnia rehabilitacyjna w Wejherowie.

W 2012 r. otworta została wielospecjalistyczna poradnia w Wejherowie przy Placu Jakuba Wejhera 17. Do Państwa dyspozycji pozostają doświadczeni lekarze – m.in. ortopeda, neurolog, onkolog, a także lekarz rodzinny.
Rejestracja tel.: (58) 678 50 30 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, w 2013 r. rozpoczęła pracę Poradnia Medycyny Sportowej w Wejherowie. Dziękujemy Naszym Pacjentom za zaufanie!
Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z usług Poradni Wszystkich tych, dla których sport to nie tylko pasja, lecz również sposób na życie.
Medycyna sportowa – ulotka informacyjna

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH